İstanbul merkezli firmamız, Beykoz parça eşya taşıma evden eve taşımacılık, işyeri taşımacılığı gibi hizmetleri ile sizlerledir. Mal canın yongasıdır diye boşuna dememişler, bütçenizden ayırdığınız harcama kalemleri ile eşyalarınızı özenle aldığınız bilincindeyiz. Firmamız uzun yılların deneyimi ile alanında hizmet sunmaktadır. Merkezi İstanbul İlimizde bulunmakla birlikte, tüm ülkemize nakliyat hizmeti sunacak kapasitemiz bulunmaktadır. Araç filomuz ve personelimizle, malzemelerimizle bu kapasiteyi karşılayacak yeterlikteyiz. İlden ile, şehirlerarası nakliyat faaliyetlerimiz, hem evden eve taşımacılık, hem işyeri taşımacılığı ve parça eşya taşıma noktasında devam etmektedir. Hizmetlerimiz, fiyat tekliflerimizle sizlere sunulmaktadır. Hem online sistem üzerinden, hem de çağrı merkezimiz üzerinden fiyatlarımızı kontrol edebilirsiniz. Uygun ücretlerimizle sizlere en üst kalite hizmeti vermekteyiz.

Özenli ve Profesyonel Hizmet

Firmamız ilk günden bu yana profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır. Taşımacılık işlemlerimiz her zaman kayıtlıdır. Size verdiğimiz randevu tarihinde elemanlarımız gelir ve kesinlikle bekletme, oyalama yapmamaktayız. Eşya taşımacılığı işlemlerimizde, eşyaların tasnifini yapar ve kayıt altına alırız. Buna göre, yeni adresinizde ise eşyaların kayıtlı şekilde yeniden tasnifi yapılır ve yerleştirilir. Kırılacak eşyaların paketlenmesi özenle yapılmaktadır. Beyaz eşyalar ve bilgisayar donanımlı ürünlerin de aynı özenle ve türlerine uygun olarak paketlenmesi yapılmaktadır. Mobilyaların demontesi gerekirse marangoz ekibimiz devreye girer. Ofis işyeri taşımacılığı, eşya ambalajlama, evden eve nakliyat, eşya depolama, profesyonel nakliyat çalışmalarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Bir önceki yazımız olan Ataşehir Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizde ataşehir evden eve nakliyat, ataşehir kamyonet kiralama ve ataşehir parça eşya taşıma hakkında bilgiler verilmektedir.