Adalar parça eşya taşıma faaliyetlerinde özenli titiz hizmet anlayışı ile güvenilir ve ilkeli nakliyat anlayışımızla sizlerleyiz. Firmamız 40 yıla yaklaşan deneyimi ile İstanbul merkezli olarak tüm ilçe ve illerimize yayılan çalışmalarımızla sizlerledir. Parça eşya taşıma özen isteyen bir işlemdir. Az sayıda eşyaların taşınması da titizlik ister, çok sayıda eşyanın taşınması da aynı şekilde özen ister. Antika eşyalar, korunması gereken hassas elektronik eşyalar, donanımlı eşyalarınızın taşınmasında firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızın teslim almamızdan, yeni adrese teslim edilmesine kadar sizinleyiz. Deneyimli personelimiz ve özenli çalışmalarımız her adımda sizlere en iyi hizmeti sunmanızı sağlamaktadır.

Firma Bilgilerimiz

Personelimiz uzun yıllardır bizimle çalışan isimler. Paketlerimiz eşyaların cinslerine uygun olarak, yapılmaktadır. Mobilyaların marangozlarımız tarafından, gerekli görüldüğü durumda demonte işlemleri yapılmaktadır ve yeni adreste ise tekrar montajlarının yapılması eksiksiz şekilde gerçekleştirilir. Evden eve taşımacılık, işyeri taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, depolama, kiralık kamyonet faaliyetlerimizle sizlerleyiz. Şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerimizde uzun yollara dayanabilecek araçlarımız da deneyimli personelimiz ve sürücülerimizle, yol şartlarına uygun şekilde eşyalarınızın ulaştırılmasını sağlayacaktır. Yol şartları kavis ve diğer detayları içerebilir ve mevsim şartlarına göre sis, yağmur gibi beklenmedik etkiler olabilir. Firmamız bu olaylara karşı her zaman tedbirini alır ve eşyalarınızın yeni adresinize güvenle ulaşmasını sağlar. Güvenle emanet edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kiralık Kamyonet başlıklı makalemizde günlük kiralık kamyonet, kiralık kamyonet ve kiralık kamyonet arayan firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.