Ümraniye parça eşya taşıma hizmetlerinde bir numarayız. Kaliteli ve güvenilir hizmet ile müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. İstanbul diğer ilçelerinde olan parça eşya taşıma hizmetlerimiz gibi güvenle sürmektedir. Tüm işlemlerimiz sigortalı olup, en kısa mesafeli taşımalarımızda bile resmi kayıtlarımızı almaktayız. Bu şekilde, karışma ya da kayıpların önüne geçen, disiplinli bir firmayız. Ayrıca çalışmalarımız sigorta kapsamında, güvenceli, fiyatlarımız ise son derece ekonomiktir.

Evden Eve Parsiyel Taşımacılık

Ev eşyalarınızın bir noktadan diğer bir noktaya taşınması söz konusu olabilir. Bir oda bir salon evler için, villa tipi evlerde belirli parçaların taşınması için, bekar ya da öğrenci evleri olarak birkaç eşyanın taşınması söz konusu olan durumlarda, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Personelimiz uzun yıllardır bizimle çalışan ve artık bir aile olarak iş disiplini ve ahlakı olan, deneyimli isimlerdir. Güleryüzlü ve dikkatli çalışmalarından memnun kalacaksınız. Personelimiz eşyaların türlerine göre işlem yapan ve bunlara uygun ambalajlama yapan kişilerdir, kadromuz içinde elektronik teknikeri ile marangozlarımız da bulunur. Mobilyaların, elektronik eşyaların taşınmasında güvenebilirsiniz.

Sökülmesi gereken ya da kırılma riski çok yüksek olan eşyaların işlemleri uygun şekilde yapılmaktadır. Özel malzemeler ve muhafaza ekipmanları ile araca alınmaları söz konusu olmaktadır. Bu şekilde, şehirlerarası mesafelerde taşımacılık işlemlerini de güvenle yapmaktayız. İzinleri ve sertifikaları ile işlem yapan bir firmayız. İşimizi bilen ve eşyalarınıza en az sizin kadar özen gösteren firma olduğumuzu da ekleyelim.

Bir önceki yazımız olan Tuzla Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizde kiralık kamyonet, parça eşya taşıma ve parça eşya taşıma fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.