Güvendiğiniz firmamız Şile parça eşya taşıma hizmetleriyle sizlerle, her zaman aynı güven ve ilkeli çalışmalarımızla birlikteyiz. Bakanlık onaylı çalışma izinlerimiz ve sertifikalarımızla, alanında 35 yıldır hizmet sunan firmayız. Önemli olan müşteri memnuniyetidir ilkemizle, her zaman çözüm odaklı olarak, güvenli, sigortalı ve hızlı, ekonomik nakliyat hizmetlerimizi sunuyoruz. Şile İlçemiz başta olmak üzere, İstanbul ilçelerinde ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizin olduğunu belirtelim.

Çalışma Alanlarımız

Firmamızın çalışma alanları parsiyel taşımacılık yani parça eşya taşıma alanında şekillenmektedir. Bu taşımacılık kolunda, evden eve nakliyat, fabrika taşımacılığı, ofis taşımacılığı faaliyet alanları olmakla birlikte, belirli sayıda eşyanın nakliyesi söz konusu olmaktadır. Bir makine, önemli bir cihazın taşınmasında firmamıza güvenebilirsiniz. Makine taşınması söz konusu olacak ise, öncelikle ekibimiz adrese gelerek, sizlerin önerilerini ve desteğini de alarak söküm yapar. Özenle sarılan parçalar kamyonetimize, araçlarımıza alınır ve yeni adrese doğru yola çıkar. Araç filomuz, düzenli aralıklarla yenilenmekte olup, uzun yola ve yol şartlarına uyumlu olan bakımlı modellerdir. Kişiler ve firmalar için araç kiralama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Kamyonet kiralama hizmetlerimizden de destek alabilirsiniz.

Ev eşyalarının taşınmasında da aynı özen söz konusudur. Eşyalarınızın türlerine göre tasnifleri yapılır ve en güvenli şekilde paketlenir. Bundan sonra araca alınarak adrese ulaştırılır. Hasarsız ve özenli taşıma sağlanmakla birlikte, tüm işlemlerimizin sigorta kapsamında olduğunu ekleyelim.

Bir önceki yazımız olan Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizde anadolu yakası parça eşya taşıma, istanbul parça eşya taşıma ve kiralık kamyonet hakkında bilgiler verilmektedir.