Güvenilir firmamız, Pendik parça eşya taşıma hizmetleri ile sizlerle. Sigortalı ve uygun fiyatları ile hizmet sunmaya hazırdır. Merkezi İstanbul ilinde olan firmamız kapsamında, hem Anadolu Yakası, hem de Avrupa Yakası sınırlarında, ilçeden ilçeye ve ilerleyerek ilden ile, şehirlerarası olarak nakliyat faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmamızın faaliyet alanları

Firmamız parça eşya taşıma hizmetlerinde özenlidir. Bekar evleri, öğrenci evleri, ufak kapasiteli ofisler ya da özel antika ya da sanat eseri gibi özellikleri eşyaların taşınması noktasında güvenebilirsiniz. Hem tek bir eşyanın taşınması, hem de son derece kapsamlı fabrika taşımacılığı işlemlerine kadar, özen aynıdır. Öncelikle, internet üzerinden ya da çağrı merkezimizden, fiyat teklifi alabilirsiniz. Kıyaslama yaptığınızda, fiyatlarımızın son derece uygun olduğunu göreceksiniz. Gerekirse kar oranımızdan fedakarlıklar yaparak, her zaman müşterilerimizin bütçesini düşünerek, en kaliteli işe en uygun rakamları sunmaktayız.

Evden eve taşımacılık hizmetlerimizle, yeni yuvanıza eşyalarınızın güvenle ulaşmasını sağlamaktayız. Bir oda evlerden, villa eşyalarının taşınmasına kadar işlemlerimiz aynı özenle sunulmaktadır. Oda sayısı ve adres mesafesi bilgilerini girerek, online sistemimiz üzerinden fiyat öğrenebilirsiniz. İşyeri taşımacılığı kapsamında, ofis ile fabrika gibi farklı işyeri eşyalarının taşınmasında sizlerleyiz. Her eşya bizim için değerlidir, çünkü size aittir. Müşterilerimize değer vermemiz, onların eşyalarına da değer vermemizi sağlamaktadır. Esnek çalışma saatlerimizle mesai yapan müşterilerimize de yardımcı olmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Maltepe Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizde anadolu yakası parça eşya taşıma, istanbul parça eşya taşıma ve maltepe evden eve nakliyat hakkında bilgiler verilmektedir.