Kartal parça eşya taşıma faaliyetlerimiz, otuz yılın üzerinde deneyimle, sigortalı olarak tüm İstanbul halkını bekliyor. Firmamız profesyonel olarak, ilk günden olduğu gibi, özenle hizmetlerini sunmaktadır. Bakanlığımız tarafından düzenlenen yasalara uygun olarak, eksiksiz çalışma belgelerimizle hizmet sunmaktayız. Evden eve taşımacılık ve işyeri taşımacılığı, parça eşya taşıma, depolama, eşya ambalajlama, asansörlü taşımacılık faaliyetlerimiz başlıca çalışma alanlarımızdır. Araç filomuz kısa ve uzun mesafelerde, az ya da çok sayıda eşya taşımasına uygun olarak faaliyet sunacak kapasitededir.

Hizmet İlkelerimiz

Merkezi İstanbul olan firmamız, Kartal İlçemiz başta olmak üzere, hem ilçeden ilçeye, hem de şehirlerarası olarak nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Tüm eşyalarınızın aynı özenle korunmasına dikkat etmekteyiz. Parça eşya taşınmasında, taşınacak eşyanız antika parçalar olabilir, piyano gibi hassas kendine özgü aletler olabilir. Sanat eserleri ya da beyaz eşyalar olabilir. Bilgisayar ile bilgisayar donanımlı cihazlar olabilir. Bunların kendine özgü korunma ve paketleme detayları bulunmaktadır. Mobilyalar için ise farklı şekilde, uzman marangozların elinde demonte edilmesi ve yeni adreste tekrar montajının yapılması gerekebilir. Tüm bu işlemlerde son derece özenli olarak size firmamız hizmet sunmaktadır. Malzemeler yurtdışında, işini en iyi yapan firmaların kullandığı malzemeler takip edilerek sıkça yenilenmektedir.

Sigortalı taşımacılık faaliyetlerimizle, olası risk durumlarında da müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Personelimiz ve araç kadromuzla, eksiksiz olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Bir önceki yazımız olan Kadıköy Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizde evden eve taşımacılık, istanbul parça eşya taşıma ve kadıköy kamyonet kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.