Eşya taşıma riskli ve tecrübe gerektiren bir iştir bunun içinde seçeceğiniz firmanın deneyimli olması çok önemlidir. Biz İstanbul’da tüm ilçelerde eşya taşıma hizmetleri sunarken kurumsal yapımızdan aldığımız güçle hareket ederiz. Bize gelen taşınma talebi sonrasında ücretsiz olarak görevlendirmiş olduğumuz ekspertiz ekiplerimiz evinizde, ofisinizde, fabrikanızda ya da deponuzda kısacası nereden nereye eşya taşınması gerekiyorsa orada inceleme yaparak sürecin planlamasını sağlar. Eşya taşıma işi planlı yapılması gereken bir sektördür. Çünkü planlı yapılan çalışma beraberinde eşyalarında güvende olmasını sağlayacaktır. Ekspertiz ekiplerimiz konutta inceleme yaparken aynı zamanda eşyaların bir listesini hazırlar. Bu sayede taşıma günü yapılacak olan işlemlerde belli bir düzen içerisine alınmış olur.

İstanbul’da Sigortalı Taşımacılık Yapan Firmalar

İstanbul’da tüm ilçelerde eşya taşıma hizmetleri sağlarken sigortalı ve garantili olmasına dikkat ederiz. Ekspertiz yapmamızdaki asıl amaçta buradan kaynaklanmaktadır. Çünkü sonuç fiyat hesaplama aşamasına gelindiğinde sigortada işe dahil olacağından dolayı hiçbir şey gelişi güzel bir şekilde yapılmaz ve yapılmamalıdır. Ekspertlerimizin incelemesi neticesinde eğer ki asansörlü nakliyat talep edilecekse bu durumda asansörün kurulum alanının da incelenmesi sağlanır. Bazı binalarda asansörün kurulumu gerek ağaç, gerek dar sokaklar gerekse elektrik tellerinden kaynaklı nedenlerle mümkün olmayabilir. Bunun için binanın uzman gözüyle görülmesinde fayda vardır. Aksi takdirde asansörlü nakliyat için anlaşma sağlanması durumunda bu mümkün olmazsa süreçte daha farklı bir boyut kazanmış olacaktır.

İstanbul’da Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veren Firma

İstanbul’da tüm ilçelerde eşya taşıma hizmetleri asansörlü olarak gerçekleşmeyebilir. Ancak bu bizim firmamızdan değil bahsettiğimiz gibi binanın konumundan kaynaklanan bir sorundur. Eğer ki herhangi bir engel söz konusu değilse bu durumda asansörün nereye kurulacağı ve eşyanın nereden alınacağı da belirlenmiş olur. Asansörlü nakliyatın amacı eşyanın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayabilmektir. Tamamen hedefe yönelik olan bu taşıma hizmeti artık pek çok ev sahibi tarafından tercih edilmiş olduğundan dolayı da bizim için ister standart elle taşıma ister asansörle taşıma her türlü koşullarda gerçekleşebilir.

Biz evden eve taşımacılık hizmetinde yıllarını vermiş olan İstanbul’un en köklü firmasıyız.

Bir önceki yazımız olan Gaziosmanpaşa Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizde Gaziosmanpaşa kamyonet kiralama, Gaziosmanpaşa parça eşya taşıma ve Gaziosmanpaşa parça eşya taşıma fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.